Ražotāji Latvia
Modelis: mkr226
Pieejamība: Pieejams
8,20€

Papildu izvēles:

      0 atsauksmes  |  Rakstīt atsauksmi

Garums: ~ 45cm -200cm


Gabaliņu izmērs (aptuvens):

Garums: ~ 0.5 - 1.2 cm
Platuma: ~ 0.4 - 0.6 cm
Augstums: ~ 0.3 - 0.4 cm


Svars: 5-12g

Šīs krelles ir izgatavotas no neapstrādāta Baltijas dzintara un tām ir ārstnieciska iedarbība  uz cilvēka organismu.

 

 Saules akmens - dabīgs brīvo elektronu enerģijas avots. Starp citu, to skaits ievērojami pieaug kad, dzintars tiek sildīts vai berzēts. Tāpēc ir lietderīgi veikt šādas krelles.

Dzintara rotaslietas vienmēr ir bijusi populāras daiļā dzimumā pārstāvju vidū. Terapeitiskās dzintara kaklarotas, rokassprādzes, gredzeni ir ne tikai līdzeklis, lai aktivizētu organisma aizsargspējas, bet arī ir ļoti skaistas.

Lietderīgi  zināt, ka kakls ir svarīga cilvēka ķermeņa daļa, jo tas ir viens no asinsvadu sistēmas mezglu sakaru centriem. Kaklā atrodas vairogdziedzeris, kas atbild par vielmaiņu, savukārt vielmaiņa ir organisma procesu regulators. akmens. Pēc neapstrādāta dzintara krellēm arī mūsdienās ir ļoti liels pieprasījums, jo tas palīdz normalizēt vairogdziedzera darbību. Starp citu, kakls ir arī vieta, kurā atrodas daļa no mugurkaula, kas arī prasa lielāku uzmanību.

Dzintara krelles palīdz vairogdziedzera darbības stabilizēšanā un tajā pašā laikā veic masāžas funkciju. Tirpstošs kakls, tā ir izplatīta parādība, kas var būt saistīts ar darba, atpūtas apstākļiem vai liecināt par kādas kaites attīstību.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Aizsardzības kods