Ievads
Privātuma politikā ir aprakstīts, kā pašnodarbināta persona Kaspars Boriss izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties vai izmantojot pakalpojumus. Kad pašnodarbināta persona Kaspars Boriss lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai. Kļūstot par reģistrētu lietotāju, Jūs piekrītat to datu apstrādei, ko sniedzat reģistrējoties un izmantojot Pakalpojumu .   

Personas dati

Mēs drīkstam apkopot, uzglabāt un izmantot šādus personas datus:

 • Informāciju par Jūsu datoru un interneta lapas Dzintaruistaba.lv apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūs datora IP adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu);
 • Informāciju par jebkurām transakcijām, kuras notikušas starp Jums un SIA „Boriss” (ieskaitot informāciju, kas saistīta ar pasūtījumiem);
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties;
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos pašnodarbināta persona Kaspars Boriss izsūtītajiem jaunumiem par Pakalpojumu vai saņemtu ziņojumus par aizpildītajām formām;
 • Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs mums vēlaties nosūtīt.    

Mēs varam izmantot Jūsu personas datus, lai:    

 • Nodrošinātu Jums iespēju izmantot mājas lapā www.dzintaruistaba.lv pieejamos pakalpojumus;
 • Pārvaldītu mājas lapu www.dzintaruistaba.lv;
 • Personalizētu sniegtos pakalpojumus vai mājaslapu www.dzintaruistaba.lv;
 • Nosūtītu Jums paziņojumus, rēķinus un veiktu maksājumus;
 • Nosūtītu Jums e-pasta ziņojumus, kuriem Jūs esat pieteicies;
 • Nosūtītu Jums ziņu vēstuli (newsletter) un citus mārketinga ziņojumus;
 • Atsauktos uz Jūsu jautājumiem vai sūdzībām par mājas lapu www.dzintaruistaba.lv.

Informācijas nodošana trešajām personām
pašnodarbināta persona Kaspars Boriss var atklāt informāciju par Jums jebkuram pašnodarbināta persona Kaspars Boriss darbiniekam tikai tik lielā mērā, cik tas atrunāts šajā privātuma politikā.    
Papildus tam mēs varam atklāt informāciju par Jums:    

 • Tik lielā mērā, cik tas atbilst  normatīvajiem aktiem;
 • Saistībā ar jebkuru tiesvedības procesu;
 • Lai aizstāvētu savas likumiskās tiesības (ieskaitot informācijas nodošanu citiem, lai nepieļautu krāpnieciskas darbības).   

Mēs izmantojam Google Analytics programmu, lai analizētu lapas www.dzintaruistaba.lv apmeklējumu. Izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas mūsu serveros, Google Analytics apkopo statistisku un citu informāciju par lapu www.dzintaruistaba.lv. Informāciju, kas tiek apkopota saistībā ar mājas lapu www.dzintaruistaba.lv, glabā uzņēmums Google. Google privātuma politika pieejama šeit. .    
Mēs paturam tiesības nodot tālāk Jūsu personīgo informāciju gadījumā, ja pašnodarbināta persona Kaspars Boriss tiek pārpirkts vai apvienojas ar citu uzņēmumu. Šādā gadījumā pašnodarbināta persona Kaspars Borissv informēs Jūs, pirms informācija tiks nodota tālāk un uz to attieksies cita privātuma politika.    

Sīkdatnes
Mājas lapā www.dzintaruistaba.lv  tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Šīs sīkdatnes mūs informē par to, vai esat iepriekš apmeklējis mūsu mājas lapu, vai esat jauns lietotājs un ko esat apskatījis mūsu lapā. Mūsu izmantotās sīkdatnes neuzkrāj nekādu personīgo informāciju par Jums un nepiedāvā mums iespēju ar Jums sazināties, kā arī sīkdatnes neielādē nekāda veida informāciju no Jūsu datora.    

Drošība
Lai garantētu Jūsu datu drošību, pašnodarbināta persona Kaspars Boriss ir piemērojis dažādus fiziskos un loģiskos datu drošības līdzekļus. www.dzintaruistaba.lv serverus uztur area.lv, kas ir aprīkots ar modernākajām tehnoloģijām un drošības sistēmām, kas nodrošina konstantu, ātru un stabilu Pakalpojuma darbību 24 stundas diennaktī.        
Lai gan šie drošības pasākumi palīdz cīnīties pret neatļautu piekļuvi datiem, pašnodarbināta persona Kaspars Boriss negarantē, ka Jūsu dati nevar nonākt trešo pušu rīcībā. pašnodarbināta persona Kaspars Boriss veiktā personas datu apstrāde ir reģistrēta Latvijas Republikas Datu valsts inspekcijā un ir absolūti droša darījumu veikšanai.

Saites uz citām lapām
Pakalpojums var ietvert saites uz citām globālā tīmekļa vietnēm vai resursiem. Tā kā pašnodarbināta persona Kaspars Boriss nekontrolē šādas vietnes un resursus, Jūs atzīstat un piekrītat, ka pašnodarbināta persona Kaspars Boriss neuzņemas atbildību par šādu ārēju vietņu vai resursu pieejamību, kā arī neatbalsta un neuzņemas atbildību par saturu, kas ir pieejams šādās vietnēs un resursos. Jūs arī atzīstat un piekrītat, ka pašnodarbināta persona Kaspars Boriss neuzņemsies tiešu vai netiešu atbildību par bojājumiem vai zaudējumiem, ko izraisījusi vai var izraisīt jebkāda šādā vietnē vai resursā vai ar šādas vietnes vai resursa starpniecību pieejama satura izmantošana vai paļaušanās uz to.

Citi
Šī privātuma politika laiku pa laikam var tikt mainīta. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājas lapā www.dzintaruistaba.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas.

Ja Jums ir kādi jautājumi par www.dzintaruistaba.lv privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz adresi info@dzintaruistaba.lv