Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos veikala Dzintaraistaba.lv piedāvāto preču iegādes noteikumus.

  1. Tā kā Dzintaraistaba.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.
  2. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
  3. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu, maksājot ar Pay Pal sistēmu, preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā (tikai Jelgavas robežās) vai ar norēķinu karti ar 2Chekout sistēmas starpniecību.
  4. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no četriem preces piegādes veidiem: preci izņemšu pats - pasūtītās preces, iepriekš vienojoties var saņemt Izstādes ielā 2a, Jelgavā, bezmaksas piegāde – pasūtītā prece tiek piegādāta tikai Jelgavas pilsēta robežās, Ar „Mana pasta stacija”  starpniecību – pasūtītā prece tiek saņemta kādā no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem, piegāde ar Latvijas pasta starpniecību – preci varēsiet saņemt tuvākajā Latvijas Pasta nodaļā. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā.
  5. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad dzintaraistaba.lv paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.
  6. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
  7. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 207) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. dzintaraistaba.lv saglabā tiesības ieturēt kompensācijas maksu vai atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā vai tā citādi zaudējusi savu sākotnējo izskatu. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu kuru Jūs varat atrast mūsu mājaslapas apakšā sadaļā ATTEIKUMI.
  8. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).
  9. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
  10. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, Kaspats Boriss saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai Mārketinga aktivitātes: