Ražotāji Latvia
Modelis: kul26
Pieejamība: Pieejams
12,00€
Cena bonusa punktos: 10

Papildu izvēles:

      0 atsauksmes  |  Rakstīt atsauksmi

APRAKSTS

Forma var atšķirties no attēlā redzemās

 
Kulona izmērs
Garums:3.5 - 4.5 cm
Platums:1.8 - 2.3 cm
Augstums:0.3 -0.5 cm

Kulona svars  1.1 - 2.4 g
Metāls  Sudrabs 925

 

Īss horoskopu raksturojums

Auns

(21. marts – 20. aprīlis)

Šajā zodiaka zīmē dzimis cilvēks ir dedzīgs, ātri aizkaitināms, godkārīgs un stūrgalvīgs. Viņa vēlēšanās ņemt virsroku var pāraugt despotismā. Ar grūtībām pakļaujas citu gribai, viņa kaislībām nav robežu. Piemīt neizmērojams gribasspēks, savukārt rosīgais prāts dzen uz priekšu, neievērojot nekādus šķēršļus.

Vērsis


(21. aprīlis – 20. maijs)

Uzvaru gūst savas uzcītības un neparastās pacietības dēļ. Ļoti neatlaidīgs. Nepamet novārtā, ko iecerējis. Reti klausa citu padomam, un reizēm viņa rīcību nekas nespēj apturēt. Viņš ir grūti izsitams no sliedēm, taču ilgi tur naidu, neaizmirst pārestību. Zinātkārs un taisnīgs. Viņam piemīt liels gribasspēks, spēj pieķerties un ir savos uzskatos konservatīvs, arī greizsirdīgs.

Dvīņi

(21. maijs – 21. jūnijs)

Vismainīgākā no zodiaka zīmēm. Šajā zīmē dzimušie cilvēki ir intelektuāli, bieži apveltīti ar literārām dotībām, labi raksta un apgūst dažādas iemaņas un mākas. Prot apburt, patīk flirtēt, viegli gūst uzvaras, taču ģimenes dzīve viņus apgrūtina. Šķietamais viņu dabas pretrunīgums ir tikai ilūzija, viņi tikai necieš vienveidību. Viņi ir aktīvi, ātri, veikli un apsviedīgi, taču tai pašā laikā pārāk nervozi, ar tieksmi krist galējībās un nepabeigt iesākto. Dvīņi ir asprātīgi, atjautīgi, viņiem piemīt dzīva iztēle, izgudrotāja spējas.

Vēzis

(22. jūnijs – 22. jūlijs)

Uzticīgs mīlestībā un ģimenes dzīvē. Ģimenē šie cilvēki rod komfortu un pašapliecināšanos. Jūtīgi, viegli ievainojami, vairāk grib dot nekā ņemt. Darbā godīgi un uzticami. Nemīl jauninājumus, ievēro milzum daudz nosacījumu. Apveltīti ar smalku intuīciju, kas var pārvērsties misticismā, taču slēpj to, jo nevēlas atšķirties no pārējiem. Vēži ir pilni ar pretrunām. Viņi ir līdzjūtīgi un rūpējas par savu ģimeni, draugiem, partneriem, apvienojumā ar greizsirdību un strauji mainīgu garastāvokli. No vienas puses Vēži ir ekscentriski, no otras puses—ļoti jūtīgi attiecībā uz to, kā citi viņus redz. Vēža zīmē dzimušie ir pārpilni ar emocijām, kas viņos mutuļo.

Lauva

(23. jūlijs – 23. augusts)

Protams, visiem nav lemts kļūt par impērijas un pasaules valdniekiem, taču šajā zīmē dzimušajiem ir vislielākās iespējas būt par līderiem. Lauvu sūtība ir ne tikai valdīt, bet arī mīlēt. Lauvas ir dziļi nelaimīgi, ja netiek godāti. Šajā zīmē dzimušie ir labsirdīgi un cildeni, patiesi savos nodomos. Lauvām pasaule ir milzīga skatuve, bieži patīk dramatizēt.


Jaunava

(24. augusts – 23. septembris)

Inteliģenta, vērīga, spēj loģiski domāt. Jaunava apveltīta ar analītisku prātu. Jaunavas kredo: „Ja kaut ko ir vērts darīt, tad tikai labi.” Augstu vērtē erudīciju, ir plašs interešu loks. Ārkārtīgi augsts nozīmīguma kritērijs, tieksme censties pēc pilnības. Daudzi šajā zīmē dzimušie cilvēki sasnieguši lieliskus rezultātus izraudzītajā darbības nozarē.


Svari


(24. septembris – 23. oktobris)

Šajā zīmē dzimušo dzīvi vada daiļuma, harmonijas un taisnīguma izjūta. Sev piemītošā takta, augstsirdības un līdzsvarotības dēļ viņi aizvien atrodas starp cilvēkiem. Šie cilvēki reti iemanto ienaidniekus un spēcīgi ietekmē apkārtējos. Viņiem ir atbildības sajūta un spēja darboties lietišķi. Svari ir romantiski, bet vientuļi. Ļoti jūtīgi un vienmēr iemīlējušies. Viņiem nepatīk strīdi un ķildas, mīl sabiedrību, jautrību.

Skorpions

(24. oktobris – 22. novembris)

Galējību un pretrunu pilni cilvēki. Spēcīgākais raksturs, salīdzinot ar citiem zodiaka zvaigznājiem. Nežēlīgi un kaislīgi. Viņus var mīlēt un ienīst. Skorpioniem nav šķēršļu. Viņi ir analītiķi un vienlaikus apveltīti ar smalku intuīciju. Enerģiski, gandrīz vienmēr tiecas pēc panākumiem. Sarkastiski, ar dziļu, gandrīz mistisku dzīves izpratni. Bieži gūst izcilus panākumus. Skorpions – tā ir prezidentu zīme.


Strēlnieks

(23. novembris – 21. decembris)

Tieši, patiesi, jauki cilvēki. Šajā zīmē dzimušie mēdz būt sabiedrības mīluļi. Viņi ienīst jelkādus ierobežojumus, ir neatkarīgi. Patīk ceļot, lasīt, ir enerģiski, aktīvi, gūst labus panākumus darbā. Strēlniekiem parasti nekā netrūkst, viņiem ir raksturīga tieksme pēc piedzīvojumiem un viņi mīl dzīvi. Šajā zīmē dzimušie ir temperamentīgi un jautri un viņu dzīve ir intensīva. Strēlniekiem ir raksturīgi iegūt visu, ko viņi ir iekārojuši—darbu, partneri, lietas. Viņu uztverē iespējams ir VISS. Turklāt Strēlnieki praktiski nepazīst aizspriedumus.

Mežāzis

(22. decembris – 20. janvāris)

Praktiski un punktuāli. Darbā gūst panākumus, lai ko arī sāktu. Ambiciozi. Mežāžiem bieži pārmet vēsumu, taču īstenībā viņu mīlestības jūtas ir dziļas, tikai viņiem grūti tās izpaust. Mežāži ir godīgi, vienkārši, uzticīgi un uzticami. Viņiem raksturīga atbildības sajūta, visa salikšana pa plauktiņiem un smags darbs. Ir vērīgi, gudri un praktiski.


Ūdensvīrs

(21. janvāris – 20. februāris)

Ģēniju zīme. Dievina taisnīgumu, par daudz ko interesējas, nekad nevienu nekaitina. Viņu idejas ir oriģinālas, prāts – ass. Ūdensvīrā dzimušie ir sabiedriski, neatkarīgi un patstāvīgi. Bieži vien ekscentriski un ekstravaganti. Raksturs Ūdensvīram ir mierīgs, lielas darba spējas. Ūdensvīri ir ideālisti, domātāji un filozofi. Spēcīgā iekšējā pārliecība virza viņu domas un darbus, kurus viņi īsteno ar nepārspējamu izturību un neatlaidību. Ūdensvīrs nekad nezaudē cerību, spēku un enerģiju. Ūdensvīri slikti panes vardarbību un apspiešanu, tāpēc viņus nevar piespiest darīt to, ko viņi paši nevēlas.

Zivis

(21. februāris – 20. marts)

Zivīm ir augsti attīstīta intuīcija, spirituālistiska dzīves uztvere. Divējāda daba: no vienas puses – godīgas, čaklas un metodiskas, no otras – sapņainas un jūtīgas. Ideālistes, meklē harmoniju, daiļumu un mieru. Izjūt dziļu vilšanos, aptverot, ka dzīve nebūt nav pati pilnība. Mīl vientulību un apceri. Materiālās vērtības Zivīm nav svarīgas salīdzinājumā ar garīgajām. Priekšroku dod vecajam, labi pazīstamajam, nemīl jaunievedumus un pārmaiņas.


 

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.