Modelis: ear501
Pieejamība: Pieejams
10,00€

Papildu izvēles:

      0 atsauksmes  |  Rakstīt atsauksmi

Auskaru izmēri: 

Dzintara forma un koka tekstūra var atšķirties no attēlā redzamā!

Augstums: 0,6 cm
Platums: 4.4 cm
Garums:6.6 cmŠajos apaļajos koka auskaros ir valdzinošs mirdzoša dzeltena Baltijas dzintara gabaliņš. Šie auskari ir rūpīgi izgatavoti pievēršot uzmanību detaļām, un tie nemanāmi apvieno dabiskos elementus ar amatnieku meistarību, lai taptu par unikālu un pievilcīgu aksesuāru.


Auskaru koka pamatne kalpo kā ideāls rāmis Baltijas dzintara siltajam, zeltainajam nokrāsai. Auskaru noapaļotā forma ir eleganta un mūžīga, padarot tos piemērotus dažādiem gadījumiem, sākot no ikdienišķām gaitām līdz formālākiem pasākumiem.


Baltijas dzintars, kas pazīstams ar saviem bagātīgajiem un saulainajiem toņiem, piešķir šiem auskariem siltuma un pozitīvisma pieskārienu. Tās caurspīdīgums ļauj gaismai rotaļīgi dejot cauri dzintaram, radot valdzinošu krāsu un atspulgu spēli.


Šie auskari ir ne tikai dabas skaistuma apliecinājums, bet arī ilgtspējīgu materiālu kombinācija. Koka elementi ir norāde uz ekoloģisku stilu, parādot harmoniju starp modi un atbildību pret vidi.


Šie apaļie koka auskari ir tikpat ērti, cik valdzinoši. Neatkarīgi no tā, vai tie tiek valkāti kā izteiksmīgs aksesuārs vai kā smalks akcents, tie noteikti izraisīs apbrīnu un papildinās jebkuru apģērbu.


Iekļaujiet šos apaļos koka auskarus ar dzelteno Baltijas dzintaru savā rotu kolekcijā un izbaudiet burvīgo dabiskās elegances plūsmu.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
Aizsardzības kods